Maak ons publieksfavoriet met uw stem!
(maandag, 30 augustus 2010)
Wij hebben onze eigen promotie auto ingestuurd voor de 2010 editie van de Sign+ award en kregen van de week te horen dat we genomineerd zijn in de categorie Voertuigbelettering!
Quote van de vakjury: Mooi uitgevoerd, getuigt van vakmanschap, van idee tot uitvoering. Het is én carwrap én tinting én losse delen. De moeilijkheidsgraad - alles goed op elkaar afstemmen - ligt hoog. De vorm is ook lastig om te wrappen. Kleur groen in print en auto ligt dicht bij elkaar; het verloop van deze kleur is heel knap gedaan.
Naast dat we beoordeeld worden door een vakjury is er ook een publieksprijs te winnen, hier maken we ook kans op door als U op ons stemt! Dit kan door via onderstaande link te klikken:
U kunt niet meer stemmen. De uitslag wordt eind november bekend gemaakt en de winnaar van de dinerbon krijgt bericht van sign+.
Afbeeldingen:
« Vorige
|